Dotace nejen pro začínající podnikatele aneb příležitost pro vaše podnikání

Cena: 0.00Kč
Termín: 
23.10.2017
Místo: Krajský úřad Jihočeského kraje - Zastupitelský sál (U Zimního stadionu 1952/2, České Budějovice)

Cílem semináře je poskytnout podnikatelům přehledné informace o aktuálních dotačních možnostech a dalších projektech podporující podnikání v Jihočeském kraji v jeden den na jednom místě. Podnikatelé by během semináře měli získat srozumitelný a ucelený přehled v problematice dotačních možností pro jejich podnikání. Hlavní náplní semináře je pomoc podnikatelům se zorientovat v dotačních titulech a prakticky ukázat, o jaké dotace mohou v následujícím podzimním období požádat ku prospěchu rozvoje své firmy.
Čas konání: 9:45 - 14:30
Pořádá: Eurocentrum České Budějovice

Seminář bude vhodný zejména pro začínající podnikatele, ale i pro všechny další malé a střední podniky, co se zajímají o možnost získat pro své podnikání podporu ve formě dotací. Seminář pro podnikatele bude tematicky zaměřen napříč programy, zejména představení aktuálních výzev OP PIK a OP Zaměstnanost či jiných možností dotací a podpor v Jihočeském kraji.

Akci účastníci naleznou i na FB profilu Eurocentra zde: https://goo.gl/QZef9Y.

Účastníci se mohou registrovat přes registrační formulář: https://goo.gl/forms/QmueRf2n4lSlpD4s1 nebo na e-mailu: pavla.slipkova@mmr.cz ideálně do 18. 10. 2017.

Podrobnosti na webu organizátora

Kategorie

Finance